Aktualności
Uwaga zmiany w kursowaniu

10.01.2019

W związku z zamknięciem ulicy Przyjaźni na odcinku od ulicy Nowowiejskiej do ulicy Tuwima od dnia 14.01.2019 r. nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów.

Kursowanie autobusów linii nr 1, 2, 4, 5, 9 oraz 15 pozostaną bez zmian.

Linia nr 3 będzie kończyła i rozpoczynała swoje kursowanie od przystanku Piastów III. Kursy do Lenartowic i z Lenartowi do centrum pozostaną bez zmian. Kursy do Blachowni zostają zawieszone.

Linia nr 7 będzie kończyła i rozpoczynała swoje kursowanie od przystanku Piastów III. Kursy do Blachowni zostają zawieszone.

Linia nr 8 będzie kończyła i rozpoczynała swoje kursowanie od przystanku Piastów III. Kursy do Lenartowic i z Lenartowi do centrum pozostaną bez zmian. Kursy do Blachowni zostają zawieszone.

Linia nr 12 będzie kończyła i rozpoczynała swoje kursowanie od przystanku Piastów III. Kursy do Blachowni zostają zawieszone.

Linia nr 13 zostaje na czas remontu całkowicie zawieszona.

Uruchomiona zostaje linia "W". Przebieg trasy linii W będzie odbywał się trasą linii nr 13. Poniżej można zobaczyć rozkłady jazdy, które będą obowiązywały od dnia 14.01.2019 r.

Kierunek do Blachowni - link

Kierunek do Koźla - link


Tabor autobusowy dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2007-2013
EU LOGA

Gmina Kędzierzyn-Koźle w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013 „Inwestujemy w Twoją przyszłość” - działanie 3.2 Transport publiczny, zrealizowała dwa projekty pn.:

  1. „Zakup taboru autobusowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu – etap I”,
  2. „Zakup taboru autobusowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu – etap II”,

czytaj więcej