Aktualności
Wiedeń - dwudniowy wyjazd do stolicy Austrii

27.09.2017

W dniach 21-22 października br. proponujemy Wam wyjazd do Wiednia.

Cena biletu – 149 zł/os.

Autobus wyjedzie z Kędzierzyna w sobotę (21.10.2017) o godz. 6.00. Szacowany czas jazdy – ok. 7 h (w zależności od warunków drogowych może ulec zmianie, za co przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności).

Autobus zaparkuje na Gaudenzdorf – w pobliżu Stacja BP, Burgerking, stacja kolejki U-Margaretengurtel. To także miejsce zbiórki w drogę powrotną.

Noclegi bukują Państwo we własnym zakresie (kierowcy skorzystają z noclegów w „Pension Andreas” przy Schlosselgasse 11 - przystępne ceny i blisko miejsca zbiórki, polecamy!).

Powrót – niedziela 22 października; zbiórka o godz. 15.45, wyjazd o godz. 16.00.

Przypominamy, że zgodnie z pkt 5, Rozdz. I Regulaminu przewozu osób „Podróżuj z MZK”, „pasażer, który nie stawi się o wyznaczonej godzinie w wyznaczonym miejscu, traci prawo podróży bez możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystany przejazd”. Pełne brzmienie regulaminututaj:

http://mzkkk.pl/upfiles/image/REGULAMIN_PRZEWOZU_OSOB_PODROUJ_Z_MZK.pdf

Więcej informacji pod numerem telefonu 572-285-226.

Uwaga: W przypadku zbyt małej liczby chętnych, trasa będzie połączona z wyjazdem do Bratysławy. Wtedy pierwszy przystanek Bratysława, drugi - docelowy Wiedeń.


Tabor autobusowy dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2007-2013
EU LOGA

Gmina Kędzierzyn-Koźle w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013 „Inwestujemy w Twoją przyszłość” - działanie 3.2 Transport publiczny, zrealizowała dwa projekty pn.:

  1. „Zakup taboru autobusowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu – etap I”,
  2. „Zakup taboru autobusowego dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu – etap II”,

czytaj więcej